“Dolzarb 90 kunlik” loyihasi doirasida: Navoiy
Navoiy innovatsiyalar universiteti Axborot-resurs markazida universitetning ishchi-xodimlari o‘rtasida “Zakovat” intellektual musobaqasi bo‘lib o‘tdi.
Bilim va zakovat maydonida 6 ta jamoa g‘alaba sari kuch sinashdi. Har bir jamoa o‘zining aql-zakovati, tezkor tafakkuri va jamoaviy birdamligini namoyish etib, qizg‘in bahslarda ishtirok etdi.
Musobaqa natijalari:
🥇 1-o‘rin — “Dominant” jamoasi (Ma’naviyat bo'limi jamoasi)
🥈 2-o‘rin — “Tafakkur” jamoasi (Matbuot va Iqtidorli talabalar bilan ishlash bo‘limlari)
🥉 3-o‘rin — “Professorlar” jamoasi (O‘quv bo‘limi)
G‘olib va barcha ishtirokchilarni chin dildan tabriklaymiz! Bunday intellektual tadbirlar universitetimiz jamoasi orasida bilim, tafakkur va jamoaviylikni rivojlantirishga xizmat qiladi. Kelgusi musobaqalarda yanada yuksak natijalarga erishishni tilaymiz!

В Информационно-ресурсном центре Навоийского инновационного университета прошел интеллектуальный конкурс «Заковат» среди сотрудников университета.
6 команд боролись за победу в области знаний и интеллекта. Каждая команда продемонстрировала свой интеллект, быстроту мышления и сплоченность команды, участвуя в жарких дебатах.
Результаты конкурса:
🥇 1 место — команда «Доминанта» (команда отдела духовности)
🥈 2 место — команда «Тафаккур» (отделы печати и по работе с одаренными студентами)
🥉 3 место — команда «Профессора» (учебный отдел)
Искренне поздравляем победителя и всех участников! Подобные интеллектуальные мероприятия способствуют развитию знаний, мышления и командной работы в нашем университетском сообществе. Желаем вам еще больших результатов в будущих конкурсах!