Rektor va Yoshlar Uchrashuvi
2025-yil 10-yanvar kuni Navoiy innovatsiyalar universitetida iqtisodiyot yo‘nalishi birinchi kurs sirtqi talaba-yoshlari uchun universitet rektori va ma’muriyati ishtirokida uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuvda universitet rektori J.Mavlonov, Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha birinchi prorektor v.v.b A.Ergashev hamda O‘quv ishlari va ilmiy innovatsiyalar bo‘yicha prorektor Sh.Xudoyorov ishtirok etdi.
Uchrashuv davomida talabalar universitet rahbariyati bilan tanishtirilib, oliygohda yaratilgan imkoniyat va sharoitlar haqida batafsil ma’lumot berildi. Shu bilan birga, talabalarning takliflari, talab va istaklari tinglanib, mavjud muammolarni hal etish bo‘yicha tegishli choralar ko‘rish rejalashtirildi.
Ushbu tadbir universitet talaba-yoshlari va rahbariyat o‘rtasidagi ochiq muloqot hamda hamkorlikni mustahkamlashga qaratilgan muhim qadam bo‘ldi.

Встреча ректора и молодежи
10 января 2025 года в Навоийском инновационном университете была организована встреча для студентов первого курса заочной формы обучения экономического факультета с участием ректора и руководства университета.
Во встрече приняли участие ректор университета Ж. Мавлонов, и.о. первого проректора по делам молодежи и духовно-просветительской работе А. Эргашев, проректор по учебной работе и научным инновациям Ш. Худоёров.
В ходе встречи студенты были представлены руководству университета и получили подробную информацию о возможностях и условиях, созданных в университете. При этом были выслушаны предложения, требования и пожелания студентов, а также намечены соответствующие меры по решению имеющихся проблем.
Это мероприятие стало важным шагом на пути к укреплению открытого общения и сотрудничества между студентами и руководством университета.