Rektor va Yoshlar Uchrashuvi
Joriy yilning 17-yanvar kuni Navoiy innovatsiyalar universitetida Filologiya va tillarni o‘qitish kafedrasi hamda Ijtimoiy gumanitar fanlari kafedrasi birinchi kurs talaba-yoshlari uchun universitet rektori va ma’muriyati ishtirokida uchrashuv tashkil etildi.
Uchrashuvda universitet rektori J.Mavlonov, Yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha birinchi prorektor v.v.b A.Ergashev hamda O‘quv ishlari va ilmiy innovatsiyalar bo‘yicha prorektor Sh.Xudoyorov ishtirok etishdi.
Uchrashuv davomida talabalar universitet rahbariyati bilan tanishtirilib, oliygohda yaratilgan imkoniyat va sharoitlar haqida batafsil ma’lumot berildi. Shu bilan birga, talabalarning takliflari, talab va istaklari tinglandi.

Rector and Youth Meeting
On January 17 of this year, a meeting was organized at Navoi Innovation University for first-year students of the Department of Philology and Language Teaching and the Department of Social and Humanitarian Sciences with the participation of the university rector and administration.
The meeting was attended by the university rector J. Mavlonov, the first vice-rector for youth issues and spiritual and educational affairs A. Ergashev, and the vice-rector for academic affairs and scientific innovations Sh. Khudoyorov.
During the meeting, students were introduced to the university leadership and were given detailed information about the opportunities and conditions created at the university. At the same time, the students' proposals, demands and wishes were listened to.